Masz wiele pytań, wątpliwości i wciąż borykasz się z problemami? Zapytaj doświadczonego Eksperta! Zadzwoń teraz na numer 708 788 277 lub napisz sms o treści WMP.(swoje pytanie) na numer 72140. Gwarancja anonimowości.

Dziś w programie

Zapraszamy
dziś o BRAK

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Uważaj na wszelkie sytuacje sprzyjające wystąpieniu przeziębień i grypie. Twój organizm będzie dziś osłabiony i z łatwością odczujesz wpływ wszelkich jesiennych infekcji. Pomyśl o zaopatrzeniu się w cytrynę i czosnek stanowiące naturalny antybiotyk. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Ile to już raz powtarzałeś sobie chcę, muszę, mam zamiar. No właśnie! To już pora słowa zamienić w czyny. Te kilka centymetrów i kilogramów ciała same nie odejdą nawet jeśli często będziesz wizualizować swoją sylwetkę jako idealną. Początek miesiąca to dobry czas na zaplanowanie zmian. Aby jednak na planach nie poprzestać kup np. karnet na siłownie i namów znajomych, którzy także wspominali o podobnych planach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzień upływać Ci będzie w błogim lenistwie i nawet obowiązki w pracy nie zdołają tego błogostanu zmienić. Będziesz bujać w obłokach, ale pamiętaj że czas przyjemności nie może trwać wiecznie i należy pilnować terminów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Początek miesiąca to dobry czas, by zorganizować swój kalendarz rezerwując czas także na ćwiczenia. Pomyśl, że brak ruchu to nie tylko sylwetka odbiegająca od upragnionej, ale i słaba kondycja. Bóle pleców to nie tylko metryka, ale i brak dbania o zdrowy tryb życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Możesz dziś czuć się postawiony pod murem względem nacisku na podejmowanie ważnych decyzji. Jeśli jednak czujesz, że nie Jesteś na siłach, aby podjąć pewną decyzje to poproś o dodatkowy czas. Jeden dzień może być wystarczający na to, by upewnić się w swym stanowisku i odpowiednio pokierować sprawą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Kiedy ostatni raz interesowałeś się życiem swoich bliskich? No właśnie, mogą więc czuć się przez Ciebie zaniedbani. To dobry dzień, aby wykonać choćby krótki telefon w tym celu. Pamiętaj, że nie samą pracą i obowiązkami żyje człowiek. Poza tym to inni ludzie nadają życiu sens. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Możesz liczyć na propozycję ciekawego projektu. Nie obawiaj się podjąć nowego zadania. To Twój czas. Nie brakuje Ci umiejętności tylko wiary we wlasne możliwości. Kiedy Ty się zastanawiasz inni próbują odebrać Ci ciekawą szansę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Pamiętaj, że we wszystkim trzeba znać umiar a Twoja empatia względem spraw innych ludzi nie może przysłonić Ci własnych. Naucz się bycia asertywnym oraz nie uciekaj od własnych problemów ratując innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Przyda Ci się dzisiaj sporo cech dyplomaty. Nie pozwól sobie na wdawanie się w zbędne dyskusje i zaczepki w pracy ponieważ masz zbyt wiele obowiązków, aby tracić czas na nieważne dyskusje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Wyjdź z cienia własnych marzeń. Pamiętaj, że Twoje plany nie mogą się spełnić bez Twojego udziału. Nic co ważne nie przychodzi nam z łatwością, ale to nie powód, aby rezygnować z tego co tak ważne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz dziś odczuć, że Twoim życiem kieruje chaos. Jest to przejściowy stan ducha, ale będący jednocześnie sporą przestrogą przed tym co Ci grozi. Przestań więc działać po omacku i ustal priorytety ponieważ doba ma tylko 24 godziny i zamiast działać bez namysłu, podejdź do planów racjonalnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz dziś dość mocno odczuć, że czas ucieka Ci przez palce. To prawda, ale pamiętaj, że żyjesz tu i teraz. Nigdy nie masz pewności co Cię spotka jutro i na jak długo jest nam dane to co tak cenimy. Doceń więc to co masz i naucz się cieszyć chwilą zamiast w nieskończoność wypatrując tego co nadejdzie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Chat
Imiennik
Partnerski
Karta

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@magiaprzeznaczenia.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop klasyczny na 2014 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2014 rok - Horoskop na 2014 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Miłość

Jeśli ktoś spod znaku Barana uważa, że rozstanie z partnerem to najlepsze wyjście, muszę go zmartwić. U Baranów w 2014 roku takich rozterek będzie wiele, a nie zawsze sami umiemy sobie z tym poradzić. Otwórzmy się na otoczenie, wyjdźmy do ludzi. Starajmy się sprawić partnerowi choć jedną drobną przyjemność.

 

Praca

Zmiany które nastąpiły w 2013 roku przyczyniły się do niemałego chaosu, który przez okres całego roku będzie dało się odczuć. Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Podwyżka to zawsze jakaś gratyfikacja wcześniejszych zawirowań.


Finanse

Rok upłynie spokojnie pod względem wydatków i wpływów na twoje konto. Dzięki nadgodzinom i innym zaległym premiom uda się uzyskać całkiem niezłą kwotę, którą możesz wykorzystać na inwestycje, które planowałeś od dłuższego czasu Nie bój się, działaj.


Zdrowie

W roku 2014 koniecznie zasięgnij opinii lekarza chorób wewnętrznych, zmień dietę i zacznij dbać os swoją skórę i ciało. W okresie następnego miesiąca nie nadużywaj alkoholu, który może mieć dla ciebie trudne do określenia skutki.

 Horoskop klasyczny na 2014 rok został opracowany przez Rosarius

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Noma Jestem online

Noma
OD 17.07.2014 DO 26.07.2014 JESTEM NA URLOPIEMasz problem z którym nie potrafisz sobie poradzić? Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o sobie? Szukasz nowych pomysłów? Potrzebujesz pomocy i wsparcia? Zapraszam odpowiem na każde Twoje pytanie i postaram się dla...
Ttv_osoba Stały

Adrian Tarocista Jestem online

Adrian Tarocista
Tarocista Adrian już w dzieciństwie potrafił przewidywać nadchodzące zagrożenia i w porę ostrzegać przed nimi swoich bliskich. Dzięki bardzo dobrej intuicji bardzo szybko odkrył, że posiada ponad przeciętny dar przepowiadania przyszłości. Początkowo skupił się na zagłębianiu...
Stały

Ezoterium Wróżka Beata Jestem online

Ezoterium Wróżka Beata
Ile czasu musi upłynąć zanim zmierzysz się ze swoim przeznaczeniem?Upływający czas to przekleństwo niczemu nie służy i niczego nie wnosi. Na co dzień funkcjonujesz klasycznie: …..zdecydowany ton pewność siebie wszystko według ogólnie przyjętych norm. Tylko dlaczego...
Nowy
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5