Masz wiele pytań, wątpliwości i wciąż borykasz się z problemami? Zapytaj doświadczonego Eksperta! Zadzwoń teraz na numer 708 788 277 lub napisz sms o treści WMP.(swoje pytanie) na numer 72140. Gwarancja anonimowości.

Dziś w programie

Zapraszamy
dziś o BRAK

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszy dzień przyniesie Ci narodziny nowej miłości, a jeżeli oczekujesz na wiadomość od osoby za którą tęsknisz – to właśnie dzisiaj ją otrzymasz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Fajnie było by spędzić dzień we dwoje, ale na to nie będzie czasu. Masa pracy, wiele spraw do załatwienia, późny powrót do domu - uczucie totalnego zmęczenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Radość z solidnie wykorzystanego czasu. Zebrałeś dużo zamówień a może trochę za dużo, bo nie wszystkie jesteś w stanie wykonać we właściwym czasie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Nieoczekiwana zmiana w zachowaniu kogoś kogo kochasz przyniesie ogromną radość. Radość z życia tak można podsumować dzisiejszy dzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie krępuj się pokonaj Swoje chwile słabości – idź na przód skorzystaj z intratnej propozycji. Zapowiada się niezwykle fajny dzień – pomyślność…Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Masz miękkie serce - nie znaczy to, że kochaniutkiej osóbce masz dawać się wykorzystywać. Porozmawiaj dzisiaj o tym bo jest ku temu sprzyjając czas. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Miłość polega na tym , że dajesz, ale i musisz brać, bo możesz poczuć się wykorzystywany. Zastanów się nad obecną relacją – może to być bardzo potrzebne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Sprawdź w pracy stan finansów może chwilowo będzie potrzeba zrobić jakieś ograniczenia. Pracownicy zrozumieją ponieważ mają do Ciebie ogromne zaufanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Nie martw się na zapas. Dzisiaj od samego rana wyglądasz pięknie i świeżo. Zrobisz ogromne wrażenie na swoich wielbicielach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie skupiaj się tylko na sobie prywatnie - tak, ale w pracy nie wszyscy ulegają Twojemu urokowi osobistemu bo to nie ta płaszczyzna porozumienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Niektórzy traktują Cię jako zło konieczne i mają wobec Ciebie skrywaną pogardę. Co się stało, że aż tak jest źle? Może warto zrewidować swoje postępowanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Będziesz miał okazję spotkać bliską osobę, dawnego przyjaciela. Być może spędzicie miło czas przy grilu na wspólnej rozmowie o rzeczach ważnych i mniej ważnych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Chat
Imiennik
Partnerski
Karta

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@magiaprzeznaczenia.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop klasyczny na 2014 rok

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop klasyczny na 2014 rok - Horoskop na 2014 rok - Baran (21.03 - 20.04)

Miłość

Jeśli ktoś spod znaku Barana uważa, że rozstanie z partnerem to najlepsze wyjście, muszę go zmartwić. U Baranów w 2014 roku takich rozterek będzie wiele, a nie zawsze sami umiemy sobie z tym poradzić. Otwórzmy się na otoczenie, wyjdźmy do ludzi. Starajmy się sprawić partnerowi choć jedną drobną przyjemność.

 

Praca

Zmiany które nastąpiły w 2013 roku przyczyniły się do niemałego chaosu, który przez okres całego roku będzie dało się odczuć. Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Podwyżka to zawsze jakaś gratyfikacja wcześniejszych zawirowań.


Finanse

Rok upłynie spokojnie pod względem wydatków i wpływów na twoje konto. Dzięki nadgodzinom i innym zaległym premiom uda się uzyskać całkiem niezłą kwotę, którą możesz wykorzystać na inwestycje, które planowałeś od dłuższego czasu Nie bój się, działaj.


Zdrowie

W roku 2014 koniecznie zasięgnij opinii lekarza chorób wewnętrznych, zmień dietę i zacznij dbać os swoją skórę i ciało. W okresie następnego miesiąca nie nadużywaj alkoholu, który może mieć dla ciebie trudne do określenia skutki.

 Horoskop klasyczny na 2014 rok został opracowany przez Rosarius

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Tarocista Paweł Jestem online

Tarocista Paweł
PROMOCJA-HOROSKOP 2014 rok -PROMOCJA. Jeżeli chcesz wiedzieć co Cię czeka w 2014 roku w uczuciach, finansach, sprawach zawodowych oraz na co zwrócić uwagę w swoim zdrowiu to zapraszam do kontaktu mailowego. Teraz horoskop na cały 2014 rok tylko 45 zł. Horoskop na każdy...
Nowy BON

Wróżbita Soleil Jestem online

Wróżbita Soleil
Witaj! Nazywam się Wróżbita Soleil.W wieku 15 lat poważnie zainteresowałem się ezoteryką, to wtedy zakupiłem pierwszą talię kart Tarota. Jeżeli potrzebujesz porady, jesteś na rozstaju dróg, potrzebujesz wskazówki, chcesz dowiedzieć się czegoś na temat swojej...
Ttv_osoba Nowy Promocja

Adrian Tarocista Jestem online

Adrian Tarocista
Tarocista Adrian już w dzieciństwie potrafił przewidywać nadchodzące zagrożenia i w porę ostrzegać przed nimi swoich bliskich. Dzięki bardzo dobrej intuicji bardzo szybko odkrył, że posiada ponad przeciętny dar przepowiadania przyszłości. Początkowo skupił się na zagłębianiu...
Stały
1 2 3 4 5